OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

BUTTONY - vlastní výroba

B- P-M.cz PLACKA - Levné PLACKY Plzeň 

Vlastní výroba reklamních předmětů

Aktualizaci FOTOGALERIE připravujeme.. PLACKY, BUTTONY, ODZNAKY, Placka. Krátké dodací lhůty, nejlepší ceny v Plzni a okolí. Placka spínací špendlík, magnet, plastový klip, klip s magnetem, placka klíčenka, přívěšek s řetízkem, otvírák s magnetem, otvírák přívěšek, pin (klasický odznak), originální zrcátko placka, zrcátko přívěšek, přívěšek postavička, placka 2v1, button ve tvaru srdce 53 x 57mm  a další typy. Velikosti a tvary placek - PLACKA průměr 20 mm, 25 mm, 32 mm, 37 mm, 40 mm, 44 mm, 50 mm, 56 mm, 58 mm, 65 mm, 75 mm, 90 mm, 110 mm, ovál 69 x 45 mm, čtverec 37 x 37 mm, obdélník 58 x 38 mm, obdélník úzký 25 x 70 mm. Nejlevnější placka - výhodně a levně velikosti 25 mm, 37 mm a 50 mm.

Originální BUTTONY zrcátka - firemní prezentace se zrcátkem - vhodné pro výrobce, prodejce i poskytovatele služeb v oblasti kosmetika, masáže, kadeřnictví, wellness, drogerie. Placka s otvírákem, otvírák s magnetem nebo jako přívěšek doporučujeme výrobcům i prodejcům nápojů, provozovatelům občerstvení, pro restaurace a pivovary.  Klasické placky jsou vhodné pro sportovní i kulturní akce, politické strany, prezentaci muzeí, galerií, pro erby měst a obcí, všeobecně pro školy, zdravotnictví, neziskové organizace, veřejný sektor, k propagaci loga nebo konkrétních produktů. Využívané jsou také pro rádia, tv, divadlo, plesy, maturitní večírky, svatby, veletrhy, konference, eventy a další.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.